ürün kataloğu

Rehau Geneo Serisi

Rehau Geneo Serisi, modern yaşamın tüm gereksinimlerine cevap veren bir pencere sistemidir. Rehau Geneo pencereleri, yüksek kaliteli malzemeleri ve yenilikçi tasarımı ile dikkat çeker. Firma olarak, müşterilerimizin konforunu ve memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

24 Kat Daha Az Gürültü

Etrafınız ne kadar gürültülü olursa olsun kendinizi rahat hissedin. Araştırmalar sürekli trafik gürültüsünün verdiği rahatsızlığın kalp ve damar hastalıklarına sebep
olduğunu göstermiştir. Strese sebep olan gürültüyü evin dışında bırakın. Geneo rahatlamak için ihtiyaç duyduğunuz sessizliği size sunar.

10 Kata Kadar Daha Dayanıklı

Rehau Geneo serisi, güvenlik ve dayanıklılığı bir arada sunar. Güçlendirilmiş emniyet takviyeleri sayesinde hırsızlığa karşı yüksek koruma sağlar. Evinizi güvenli hale getirirken, hırsızların pencerelerden kolayca içeri girmesini engeller. Rehau Geneo pencereleri, uzun yıllar boyunca dayanıklı ve işlevsel kalır, böylece evinizin güvenliğini garanti altına alır.

40 Laminasyon ve 170 RAL Renk Seçeneği

Çok fazla renk seçeneği bulunan yelpazemiz içerisinde siz de en sevdiğiniz rengi bulacaksınız. Dekorunuzu iç kısım ve dış kısım için ayrı ayrı seçebilirsiniz- örneğin dış bölge antrasit, iç alan içinse klasik beyaz.

Memnuniyetinize Giden Adımlar

Neden Rotapen?

ROTAPEN Alüminyum Doğramacılık İnşaat İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak, müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak, yüksek kalite standartlarına uygun çözümler sunmaktayız. 20 yılı aşkın tecrübemizle, inovatif ürünler ve hizmetlerimizle sektörde fark yaratıyoruz. 

bir uzmanla görüşün

Rehau Geneo Pencere

Rehau Geneo pencere sistemleri, evinizde maksimum enerji verimliliği sağlar. Bu pencereler, özel RAU-FIPRO malzemesi sayesinde olağanüstü bir yalıtım performansı sunar. Ayrıca, Rehau Geneo pencerelerinin yüksek dayanıklılığı ve düşük bakım gereksinimi, uzun yıllar boyunca konforlu bir kullanım sağlar.

Rehau Geneo Sürme Sistemleri

Rehau Geneo sürme sistemleri, geniş cam alanları ve modern tasarımları ile mekanlarınıza ferahlık katıyor. Bu sistemler, hem estetik açıdan hem de fonksiyonel olarak mükemmel bir seçenektir. Rehau Geneo sürme sistemlerinin kullanımı kolaydır ve enerji verimliliğini artırır.

Rehau Geneo Fiyatları

Rehau Geneo pencere ve kapı sistemleri, sundukları yüksek kalite ve performansa göre oldukça uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Fiyatlar, seçilen tasarım ve özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Ancak, her bütçeye uygun çözümler sunarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz.

Rehau Geneo Renkleri

Rehau Geneo serisi, geniş renk seçenekleri ile her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. 40’tan fazla laminasyon filmi ve 170’ten fazla RAL boyası seçeneği ile Rehau Geneo pencereleri, evinizin estetik görünümünü tamamlar. Ayrıca, alüminyum ön kaplama ile daha modern ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Özellik Açıklama
Malzeme RAU-FIPRO
Isı Yalıtımı 0.60 W / m2K
Gürültü Azaltma 47 dB
Renk Seçenekleri 40+ Laminasyon, 170+ RAL

Rehau Geneo serisi, enerji verimliliği, estetik görünüm ve dayanıklılık özellikleri ile öne çıkar. Yüksek teknoloji ürünü RAU-FIPRO malzemesi sayesinde, pencerelerimiz hem hafif hem de stabil bir yapıdadır. Rehau Geneo ile evinizin konforunu artırın ve enerji maliyetlerinizi düşürün.